ULUKUR Mimarlık olarak İnşaat, Projelendirme, Kentsel Dönüşüm alanında yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeyi arkamıza alarak ulaşabildiğimiz her noktanın yaşam alanlarını  güzelleştirmek üzere  yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada uyguladığımız projeler ile insan yaşamına konfor ve rahatlık katıyoruz.

Biz, bir aile şirketiyiz. Aile olmanın, aynı çatı altında bir araya gelmenin mutluluğunu ise çok iyi biliyoruz. Mutlulukları arttırmak ve birliktelikleri daha keyifli bir hale getirmek üzere, bugüne kadar gerek bireysel gerekse kurumsal olarak yüzlerce müşterimize kentsel dönüşüm , mimarlık , inşaat hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz projelerde “insan yaşamına konfor katma” amacımızın yanı sıra yaşam alanlarının dönüşümünü sağlamak ve bu dönüşüm içerisinde yurttaşların en iyi biçimde fayda sağlamasına yönelik çalışmaları gerçekleştirme konuları da önceliklerimiz arasında yer alıyor. Verimlilik ve maksimum tasarrufu ön planda tutarak gelecekte sektörümüzün önde gelen şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz. Öte yandan geleceğin yaşam mimarisi olmak gelecek neslin kurduğumuz yaşam merkezlerinde yetişmesini sağlamak bizlere heyecan katmaktadır.

ULUKUR Mimarlık ailenizle mutlu zamanlar geçirebileceğiniz mekanlar inşa ederken yaşam biçiminize de yön vermektedir. Estetik kaygılar gözetilerek inşa edilen mekanların verdiği mutluluk ve azim ile daha kaliteli yaşam alanları oluşturacağımızı da biliyoruz. Gücümüze güç kattığınızı bilmek işimizi daha profesyonelce yapmamıza olanak sağlıyor.

Yaptığımız işin bir kentsel dönüşüm inşaat işinin ötesinde, insanlar için yaşanılabilir yerler yaratmak olduğunu biliyoruz. Bu amaçla yüksek hizmet kalitesini amaç ediniyor ve imza attığımız izi bıraktığımız her projede konusunda uzman, kadromuz ile çalışıyoruz. Değişimi hissetmek için bize sadece yaşam alanınızı göstermeniz yeterli. Onu keşif aşamasından devralarak, dilediğiniz alanı yaşayabileceğiniz bir alan haline getirmek ise bizim görevimiz.

Temel İlkelerimiz

  • Faaliyetimizi yürütürken müşterilerimize dürüst davranmak
  • Faaliyetlerimiz sırasında çevreye ve doğaya saygılı olmak, korumak
  • Müşterilerimizi yönlendirmek, açık, net ve dürüstçe bilgilendirmek, müşteri memnuniyetini esas alarak isteklerine öncelik vermek
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz, cesur girişimlerimizle ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiğimiz sınırlarımızı aşmak.
  • Dürüst, özverili ve itinayla çalışmak başarımızın anahtarı olup, sonuç müşterilerimizin memnuniyetidir.

Ulukur Mimarlık: Kentsel Dönüşüm - İnşaat - Proje - Mimarlık - Mühendislik Hizmetleri

Profesyonel Kadrosu ile sizlerle birlikte çalışmaya her zaman hazır!